Opracowaliśmy “Siedem kroków do sukcesu” aby pomóc i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, prosimy o kontakt. Odpowiemy na pewno, nawet na najtrudniejsze pytania.

Pierwszy krok to twój pomysł.
 

 

 

1. Koncepcja

Interesujesz się organizacją sali zabaw dla dzieci? – ale pojawia się pytanie od czego zacząć?
Już podjąłeś najważniejszą decyzję i wybrałeś Firmę ABEX REKREACJA  jako potencjalnego dostawcę - pozwól nam teraz pokazać jak możemy Ci pomóc:

 
 • Wykorzystujemy nasza wiedzę dla Twoich potrzeb. Nie wspieramy Cię tylko do dnia otwarcia. Twój biznes ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też dołożymy wszelkich starań abyś mógł rozpocząć, ale przede wszystkim pozostać właścicielem dochodowego i zyskownego biznesu.
 • Posiadamy szeroką wiedzę która ułatwi Ci możliwie jak najlepszy zwrot inwestycji, niezależnie od tego, czy chcesz wydać dużo lub niewiele.
 • Sala zabaw oferuje doskonałe rozwiązanie problemu bezpieczeństwa. Wiele osób uważa, że granie na ulicy nie jest już bezpieczne a beztroska zabawa w parkach należy do przeszłości, otwierając salę zabaw możesz zapewnić dzieciom możliwość zabawy w bezpiecznym otoczeniu.

Następnym krokiem jest "Lokalizacja", tak aby najlepiej odpowiadała Twoim klientom.

2. Lokalizacja

Wybór obiektu jest jedną z najważniejszych decyzji, którą będziesz musiał podjąć. Choć może się to wydawać czasochłonne, z nami wyda się niewiarygodnie proste.

 

Centrum Handlowe czy też Park Rozrywki to prawdopodobnie najlepsze miejsce jakie możesz wybrać. Co prawda koszt wynajmu w tych lokacjach jest większy, jednak często rekompensowany przez dobrą przestrzeń parkingową, regularne połączenia komunikacyjne i sąsiedztwo ruchliwych tras. Jeśli twój budżet nie obejmuje tak wysokich inwestycji, to nadal masz mnóstwo innych wariantów. Oto nasze wskazówki:

 • Szukaj dobrej lokalizacji na osiedlach mieszkaniowych, gdzie konkurencja jest mniejsza.
 • Lokalne obiekty - najlepiej miejsca znajdujące się obok największych supermarketów.
 • Sprawdź połączenia komunikacyjne - im więcej, tym lepiej.
 • Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego okolicy w poszukiwaniu nowych dróg, które w przyszłości mogłyby zwiększyć ruch na Twoim obiekcie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami.

Po znalezieniu lokalizacji potrzebujesz również lokalu o odpowiednim rozmiarze, wysokość i stanie prawnym  - takiego, który sprosta realizacji twoich planów.

3. Budynek

Ponieważ większość lokali jest wynajętych na własność masz większą szanse na dzierżawę lokalu lub zakup własnościowy...

 

Jednakże, musisz uważać na:

 • Różni właściciele: niektórzy nie potrafią utrzymać czystości a jeszcze gorsi wywiązać się ze swojej części umowy.
  Postaraj się o referencje od dawnych dzierżawców.
 • Analiza czynszu - upewnij się, że w pełni zrozumiałeś treść umowy najmu aby nie okazało się że po pewnym czasie wzrosną opłaty.
 • Opłaty i czas - zakup lokalu może być drogi i czasochłonny, skorzystaj więc z porad prawnych.

Można również znaleźć dewelopera i zaoszczędzić czas. Deweloper ustali:

 • Lokalizacja - określi obszary, odpowiednie dla Ciebie.
 • Rodzaj - Najem lub własność.
 • Wymagana długość najmu.
 • Wielkość terenu i maksymalną cenę za metr kwadratowy.

ABEX REKREACJA współpracuje z firmami, które mogą pomóc Ci znaleźć Twój idealny lokal. Po prostu zapytaj!

W czasie, w którym szukasz swojego budynku będziesz również poszukiwał środków finansowania nowej sali zabaw. W następnym korku uzyskasz więcej informacji na temat proponowanych metod finansowania i co będzie potrzebne, aby je zabezpieczyć.

4. Jak sfinansujesz swój plan?

CRÉDIT AGRICOLE EFL

Możemy skontaktować cię z firmami, posiadającymi doświadczenie w sektorze finansów, zalecamy abyś dzwonił do nich w związku z konkretnym projektem. Wspominając że zostałeś skierowany przez nas zostaniesz potraktowany ze szczególną uwagą.

 

Jeśli już określisz jakiego lokalu szukasz, będziesz musiał dostarczyć im następujące dokumenty:

 • 3 miesięczne wyciągi z konta osobistego/handlowego.
 • Osobiste zobowiązania, kredyty netto obejmujące inne umowy kapitału prywatnego wraz z wartością domu lub nieuregulowaną hipoteką.
 • Biznesplan, w tym określone liczby.
 • Szczególy lokalu jakiego szukasz.

Sprawa budynku i finansów zamknięta, pytanie brzmi jak zaprojektować plac, aby maksymalizować ofertę?

5. Projektowanie konstrukcji

Twórczość naszego zespołu projektowego stawia nas daleko przed innymi na rynku, zarówno pod względem naszych umiejętności technicznych jak również talentu twórczego. Nasz zespół projektowy opracowuje nie tylko konstrukcję placu, ale również projekty graficzne, ilustracje postaći oraz nowe produkty.

 

Korzystanie z zaawansowanego technologicznie oprogramowania 3D do projektowania, zawsze gwarantuje coś nowego i świeżego, niezależnie czy twoje wymagania są małe czy duże. Nasz zespół zobowiązał się do opracowania nowych produktów i koncepcji pozwalających zwiększyć poziom zaawansowania oraz zabawy twojej sali zabaw.

Udana Sala zabaw to nie tylko konstrukcja - czy rozważyłeś następujące?

Recepcja

 • Bezpieczne wejście i wyjście.
 • Oddzielny obszar VIP, aby uniknąć nieporozumień z innymi dziećmi.
 • Dostęp dla wózków inwalidzkich i dziecięcych, rampy w razie potrzeby.

Bufet

 • Wybierz podłogę starannie, dzieci są w skarpetkach przez większość czasu.
 • Wybierz meble z zaokrąglonymi krawędziami.
 • Powinien być na tyle blisko, aby rodzice mogli się napić, bez konieczności pozostawiania swoich młodszych dzieci.
 • Nie za blisko do recepcji.

Sale urodzinowe

 • Blisko części kuchennej, idealnym rozwiązaniem są oddzielne drzwi.
 • Stoły , ławy  z odpowiednią wysokością
 • Specjalny fotel na którym usiądzie gospodarz urodzin (np. tron).

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

 • Doradzimy Ci we wszystkich sprawach dotyczących ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Kiedy już zaakceptujesz projekt możesz przejść do etapu budowy.

6. Realizacja

Nasz zespół inżynierów przeprowadzał instalację we wszystkich zakątkach kraju, jak również za granicą. Pracujemy z naszymi inżynierami od wielu lat i jesteśmy pewni że zainstalują salę zabaw którą Ci zaprojektowaliśmy tak jak tego oczekujesz. Specyfikacja naszych produktów zapewnia że cały zestaw jest zamontowany prawidłowo, na miejscu, i na czas!

 

W celu zapewnienia bezstresowej instalacji nasz menadżer projektu, będzie twoim jedynym punktem kontaktu. Koniec z wiszeniem na telefonie, nie wiedząc, z kim rozmawiać. On skontaktuje się z Tobą z wyprzedzeniem, aby wprowadzić cię w proces budowy. Odwiedzi również salę jeśli go potrzebujesz i pomoże w przypadku jakichkolwiek problemów które mogą wystąpić, tym samym oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Jeśli masz jakieś pytania na temat etapu budowy, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami.

Twoja fantastyczna nowa sala zabaw została zbudowana i jest gotowa do otwarcia.
Kolejny krok pozwoli ci się dowiedzieć więcej na temat dynamicznego startu, niektórych prac konserwacyjnych i zarządzaniu po drodze.

7. Dzień otwarcia i kolejne dni

Wyczekany i wymarzony dzień otwarcia. Chcemy się upewnić że dobrze Ci się wiedzie i wszystko sprawnie przebiega. Nasz dział graficzny może zaprojektować dla Ciebie zaproszenia,strone internetowa,reklamę zgodne z tematyką Twojej sali zabaw, aby zachęcić nowych klientów, a jeśli to konieczne, możemy udzielić Ci wskazówek na temat tworzenia lokalnego rozgłosu, dotyczących zatrudnienia, badania rynku i lojalności klientów.

 

Aby Twoja sala zabaw wyglądała jak w dniu jej otwarcia, warto zainwestować w pakiet konserwacji  ABEX. Jesteś w stanie dostosować poziom ubezpieczenia doTwoich potrzeb. Wszystkie rozwiązania konserwacyjne idą w parze z pakietem awaryjny, które pomogą Ci jeśli wystąpi większy problem. Ten spokój jest tylko kolejnym powodem, aby porozmawiać z nami o rozwoju Twojej sali.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat marketingu, zatrudnienia i utrzymania sali zabaw, kliknij tutaj lub zadzwoń pod numer: 509-277-577

Do góry