Pripravili sme “sedem krokov k úspechu”, aby sme Vám pomohli a odpovedali na všetky otázky, ktoré Vás trápia. Ak nenájdete odpoveď, skontaktujte sa s nami. Určite Vám odpovieme, aj na najťažšie otázky.

Prvý krok – to je Váš nápad.
Kliknite na názov kroku pre podrobnejšie informácie.

 

 

1. Koncepcia

Zaujíma Vás organizácia herne pre deti, ale objavuje sa otázka ako začať?
Už ste sa rozhodli správne, keď ste si vybrali firmu ABEX ako potenciálneho dodávateľa. Dovoľte nám teraz predviesť, ako Vám dokážeme pomôcť.

 
 • Využívame naše poznatky pre Vaše potreby. Nepomáhame Vám iba do času otvorenia. Vaša podnikateľská činnosť má pre nás veľký význam, preto sa budeme snažiť zo všetkých síl, aby ste mohli začať a predovšetkým aby ste sa stali majiteľom ziskovej a prosperujúcej firmy.
 • Máme bohaté poznatky, ktoré Vám uľahčia čo najlepší návrat investície, nezávisle od toho, či chcete investovať viac alebo menej.
 • Herňa ponúka výborne riešiť problém bezpečnosti. Veľa ľudí si myslí, že hranie sa na ulici už nie je bezpečné a bezstarostná zábava v parkoch patrí do minulosti. Prevádzkovaním herne môžete deťom zaručiť možnosť zábavy v bezpečnom prostredí.

Ďalším krokom je umiestnenie herne tak, tak aby čo najlepšie vyhovovala Vašim zákazníkom.

2. Lokalizácia

Výber objektu je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré budete musieť prijať. Aj keď sa to môže zdať časovo náročné, s nami to bude neuveriteľne jednoduché.

 

Obchodné centrum alebo zábavný park sú pravdepodobne najlepšie miesta, aké si môžete vybrať. Je však pravda, že náklady na prenájom v týchto objektoch sú vyššie, ale je to často vďaka dobrým parkovacím možnostiam, pravidelnou kyvadlovou dopravou a susedstvom rušných komunikácií. Ak Váš rozpočet neumožňuje takúto vysokú investíciu, stále máte mnoho iných možností. Tu sú naše rady:

 • Hľadajte dobrú lokalitu na obývaných sídliskách, kde je konkurencia nižšia.
 • Lokálne objekty - najlepšie miesta sa nachádzajú vedľa najväčších supermarketov.
 • Overte si komunikačné spojenie – čím viac, tým lepšie.
 • Overte si miestny plán občianskej vybavenosti okolia pri hľadaní nových ciest, ktoré by v budúcnosti mohli zvýšiť kapacitu vo Vašom objekte.

Ak potrebujete viac informácií, kliknite tu a skontaktujete sa s nami.

Po nájdení miesta potrebujete aj objekt s príslušnými výmerami a právnym stavom – taký ktorý, splní realizáciu Vašich plánov.

3. Budova

S ohľadom na skutočnosť, že väčšina interiérov je súkromných alebo s nimi disponujú likvidačné jednotky, máte možnosť dlhoročného nájmu interiéru alebo jeho kúpu.

 

Treba však dávať pozor na tieto veci:

 • Rôzni majitelia: niektorí nedokážu udržať poriadok a niektorí ešte horšie plniť svoju časť zmluvy.
  Získajte referencie od predchádzajúcich nájomníkov.
 • Analýza nájmu - uistite sa, že ste úplne pochopili obsah zmluvy o prenájme, aby sa nestalo, že po určitom čase sa zvýšia poplatky.
 • Poplatky a čas - kúpa objektu môže byť drahá a časovo náročná, využite preto právne rady.

Môžete nájsť aj developera a ušetriť čas. Developer určí:

 • Lokalizáciu - určí okolie, ktoré bude Vás vhodné,
 • Druh - prenájom alebo vlastníctvo,
 • Požadovanú dĺžku nájmu,
 • Veľkosť terénu a maximálnu cenu za štvorcový meter.

ABEX spolupracuje s firmami, ktoré Vám môžu pomôcť pri hľadaní ideálneho objektu. Jednoducho sa spýtajte

V čase, keď budete hľadať svoju budovu budete hľadať aj prostriedky na financovanie novej herne pre deti.
V nasledovnom kroku získate viac informácií ohľadom ponúkaných metód financovania a čo bude potrebné, aby ste ich zabezpečili.

4. Ako financovať svoj plán?

Môžeme Vás kontaktovať s firmami, ktoré majú skúsenosti v oblasti financií. Bolo by najlepšie kontaktovať ich v súvislosti s konkrétnym projektom. Ak uvediete, že Vás posiela naša firma, budú Vám venovať osobitú pozornosť.

 

Ak im už poviete, aký objekt hľadáte, budete im musieť dodať tieto dokumenty:

 • 3-mesačné výpisy zo súkromného/podnikateľského účtu.
 • Osobné záväzky, čisté úvery zahrňujúce iné zmluvy súkromného kapitálu spolu s hodnotou domu alebo nesplatenou hypotékou.
 • Podnikateľský plán, vrátane konkrétnych čísel.
 • Podrobnosti objektu, aký hľadáte.

Záležitosť budovy a financovania je uzatvorená a teraz vyvstáva otázka ako navrhnúť herňu, aby ste maximalizovali ponuku?

5. Projektovanie konštrukcie

Tvorivosť nášho projektového tímu nás stavia na trhu ďaleko pred ostatných, a to vzhľadom na naše technické schopnosti, ako aj na náš tvorivý talent. Náš projektový tím vypracováva nielen konštrukciu herne, ale aj grafické projekty, ilustrácie postáv a nových výrobkov.

 

Využívanie technicky pokročilého softvéru 3D na projektovanie stále zaručuje niečo nové a čerstvé, nezávisle od toho, či Vaše požiadavky sú malé alebo veľké. Náš tím sa zaviazal vypracovať nové produkty a koncepcie, umožňujúce zvýšiť úroveň zábavy Vašej herne.

Vydarená herňa to nie je iba konštrukcia. Premysleli ste aj nižšie uvedené možnosti?

Recepcia

 • Bezpečný vchod a východ.
 • Oddelený priestor VIP, aby sa dalo vyhnúť konfliktom s inými deťmi.
 • Bezbariérový prístup pre vozíky pre hendikepovaných a detské vozíky, v prípade potreby aj rampy.

Bufet

 • Starostlivo voľte podlahu, deti sú v ponožkách väčšinu času.
 • Vyberte nábytok s oblými hranami.
 • Bufet by mal byť natoľko blízko, aby sa rodičia mohli napiť a nemuseli nechať svoje najmladšie deti bez dozoru.
 • Nemal by však byť příliš blízko recepcie.

Oddelené izby

 • Blízko kuchynskej časti, sú ideálnym riešením oddelené dvere do týchto izieb.
 • Vhodný je detský nábytok, ktorý zavedie časť zábavy do vnútorných miestností.
 • Špeciálne kreslo, na ktoré si sadne oslávenec narodenín (napr. trón).

Poistenie občianskej zodpovednosti.

 • Poradíme Vám vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa poistenia občianskej zodpovednosti.

Keď už akceptujete projekt, môžete pristúpiť k montáži.

6. Realizácia

Náš tím inžinierov vykonával inštaláciu všade v tuzemsku, ako aj v zahraničí. S našimi inžiniermi spolupracujeme mnoho rokov a sme si istí, že Vám nainštalujú herňu, ktorú Vám navrhli, tak ako očakávate. Špecifikácia našich výrobkov zaručuje, že celá súprava je namontovaná správne, na mieste a načas.

 

Za účelom zaručenia bezproblémovej inštalácie bude náš manažér projektu Vaším jediným kontaktným miestom. Už nebudete viesť nekonečné telefónne rozhovory a pritom ešte ani nebudete vedieť, s kým sa máte zhovárať. On Vás bude kontaktovať s predstihom, aby Vám vysvetlil proces montáže. Ak to budete potrebovať, príde a pozrie si aj miestnosť a pomôže v prípade akýchkoľvek problémov, ktoré môžu nastať, čím ušetríte čas a peniaze.

Ak potrebujete viac informácií, kliknite tu a skontaktujete sa s nami.

Vaša fantastická nová herňa pre deti bola vybudovaná a je pripravená na otvorenie.
Ďalší krok Vám umožní dozvedieť sa viac o dynamickom štarte, niektorých údržbárskych prácach a riadení.

7. Deň otvorenia a ďalšie dni

Očakávaný a vysnívaný deň otvorenia je tu. Chceme sa uistiť, že sa Vám dobre vedie a všetko prebieha správne. Naše grafické oddelenie Vám môže navrhnúť pozvánky, webovú stránku, reklamu v súlade s tematikou Vašej herne pre deti, aby ste oslovili nových zákazníkov. Ak je to nutné, môžeme Vám poradiť ohľadom tvorenia miestneho verejného hlásenia, týkajúceho sa zamestnania, prieskumu trhu a lojality zákazníkov.

 

Aby Vaša herňa pre deti vyzerala ako v deň otvorenia, oplatí sa investovať do balíka údržby z ABEX. Ste schopní prispôsobiť úroveň poistenia Vašim potrebám? Všetky riešenia týkajúce sa údržby idú spolu s balíkom porúch, ktoré Vám pomôžu, ak nastane nejaký väčší problém. Tento pokoj je ďalším dôvodom, aby ste sa s nami pozhovárali o rozvoji Vašej herne.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne marketingu, zamestnania a udržiavania detskej herne, kliknite tu alebo zavolajte na číslo +48 509 277 577

Back to top