Projekt Kopalnia Formy Zakończony

BAWILANDIA w Kopalni Formy to nowoczesna sala przeznaczona do wspaniałej i bezpiecznej zabawy dzieci. Sala zabaw wyposażona w wielopoziomowe labirynty, oprócz niezapomnianych przeżyć, zapewnia rozwijanie sprawności ruchowej oraz zmysłu równowagi.

Główną atrakcją sali jest wulkan wspinaczkowy, który stanowi nie lada wyzwanie. Połączenie ścianki wspinaczkowej ze zjeżdżalnią będzie świetną i bezpieczną zabawą nawet dla najmłodszych.

Oprócz labiryntów i zjeżdżalni dzieci będą mogły skorzystać z interaktywnej podłogi FUNFLOOR. Interaktywna podłoga łączy ze sobą gry komputerowe i aktywność fizyczną, wspaniała alternatywa dla dzieciaków spędzających dużo czasu przed komputerem.

Wieża SPIDER TOWER, której konstrukcja jest wykonana z elastycznych taśm, pozwala na bezpieczną wspinaczkę na każdy poziom. Oprócz SPIDER TOWER do dyspozycji oddajemy również ściankę wspinaczkową, która zadowoli każdego małego wspinacza.

Ponadto dwie salki urodzinowe pozwolą na zorganizowane przez nas tematycznych urodzin, które będą spełnieniem skrytych dziecięcych marzeń. Podczas urodzin przeniesiemy się do magicznych krain i staniemy się ulubionymi bajkowymi bohaterami.

W czasie gdy dzieci wspaniale będą się bawić na sali zabaw, rodzice mogą się zrelaksować przy kawie lub herbacie nie spuszczając swoich pociech z oczu.